Ubytování v tradičním dalmatském stylu

V kamenné vile postavené v tradičním dalmatském stylu se budete ihned cítit jako doma. Dům je dostatečně pohodlný a prostorný až pro 4 páry (tedy 8 dospělých) a 4 další osoby na přistýlkách. Je zkrátka ideální pro dovolenou s přáteli, pro několik rodin s dětmi, pro oslavy narozenin, zásnub, promocí nebo pro opravdu velkou rodinu.

Každá ze 4 ložnic má vlastní koupelnu, jedna z nich se nachází v přízemí a zbývající tři v patře. Ve velkoryse zařízené kuchyni s jídelnou si uvaříte vše, na co zrovna dostanete chuť. Čerstvě nalovené ryby z místního trhu (nebo z vlastního rybolovu) však nejlépe chutnají z přímého ohně ve venkovním grilu na terase.

Nejvíce času budete nejspíš trávit u venkovního bazénu s lehátky a terasou, která celé odpoledne nabízí vítané posezení ve stínu. Užívat si tu můžete výhled na moře na obě strany ostrova, venkovní sprchu, grilování v krbu nebo relaxační lehátko pro dva.

Sto metrů od vily se nachází malá soukromá pláž s vlastními lehátky. Do průzračně čistého Jadranu zde můžete sestoupit po kamenných schůdkách. Když se tohoto místa nabažíte, vyzkoušejte třeba pláž Mali Ždrelac na protější straně ostrova. Anebo vyrazte na výlet a najděte si na Pašmanu svoji vlastní pláž snů. Jste přece na ostrově a moře je tu nádherně teplé od jara až do konce září!.

Před domem je místo k parkování pro 3-4 osobní auta. Díky soukromé cestě, na které se vila nachází, se tu nemusíte bát rušného provozu.